Cyceron
"Wrogowie często mówią prawdę, przyjaciele nigdy."

Aktualności

11 listopada

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu realizowanego w naszym gimnazjum pn.: "Dobry wybór leśnickich gimnazjalistów"

www.projekt-lesnica.cba.pl

 

Informacja o rozstrzygnięciu przetargu

Harmonogram zajęć w projekcie

Rozstrzygniecie przetargu na: „prowadzącego zajęcia pozalekcyjne, w ramach projektu pod nazwą: „Dobry wybór leśnickich gimnazjalistów”- współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.”

Wykaz umów zawartych w ramach projektu „Dobry wybór leśnickich gimnazjalistów”- współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.”

 

 

 

Przetarg nieograniczony na prowadzącego zajęcia pozalekcyjne, w ramach projektu pod nazwą: „Dobry wybór leśnickich gimnazjalistów”- współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego

Ogłoszenie - Numer ogłoszenia: 394834 - 2013; data zamieszczenia: 30.09.2013

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA NA USŁUGI EDUKACYJNE

Załączniki:

- załączniki do SIWZ

-załącznik nr 5

 

Wyjazdy na basen

Uwaga zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w zajęciach na basenie w Strzelcach Opolskich. Zapisy prowadzone są w sekretariacie szkoły.

 

Wycieczka do Sądu Rejonowego

W dniu 19 czerwca 2013 roku uczniowie PG w Leśnicy    wybrali się na wycieczkę dydaktyczną do Sądu Rejonowego  w Strzelcach Opolskich, w ramach zajęć „Koła biznesu” zwiazanego z realizacją projektu „ Uczniowie leśnickiej gminy wspinają sie na edukacyjne wyżyny”.Celem wycieczki było poznanie systemu wymiaru sprawiedliwości w Polsce, poznanie przebiegu procesu sądowego oraz roli prawa w życiu obywatela. Na spotkanie przybyła pani Sędzia, która zaprosiła uczniów do jednej z sal rozpraw, gdzie zapoznała młodzież z przebiegiem rozprawy sądowej, wskazała miejsca zajmowane w czasie rozprawy przez sędziego, oskarżonego, adwokata, świadków, etc.W trakcie spotkania nasi uczniowie mogli dowiedzieć się m.in. jak wygląda codzienna praca sędziego, jaką drogę trzeba przebyć, by zostać sędzią, jak funkcjonuje wymiar sprawiedliwości w Polsce. Pytaniom nie było końca.Wycieczka do Sądu Rejonowego była wspaniałą lekcją dla gimnazjalistów. Przez chwilę mogli poczuć się jak prawdziwi sędziowie i zajmować miejsca na sali rozpraw oraz zobaczyć  togę  i gruby łańcuch z orłem.

 

Festiwal Piosenki Angielskiej i Niemieckiej 2013

 

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>
Strona 9 z 15